درباره تیم کارابرند

روش اجرای پروژه های برندینگ در کارابرند، در سه گام است که شامل تحقیق و تحلیل، تدوین برنامه جامع (برنامه برندینگ – برنامه بازاریابی و فروش – برنامه تبلیغات) و در نهایت اجرا و کنترل برنامه می شود. در عین حال علاوه بر آموزش و ارائه نکات کلیدی، به ارائه راه حل ها و استراتژی های خلاق می پردازیم و با پشتوانه تحقیق در زمینه کسب و کار شما، بصورت متمایز و تن دوخت برای حرفه شما، پیشنهاد کاربردی و کارا و اثربخش می دهیم.

کارابرند هدایتگر جایگاه برند در بازار و ذهن مخاطب

تجربه کاری ما علاوه بر طراحی تبلیغاتی برای سالیان مختلف و طراحی هویت بصری برای برندهای گوناگون و انجام فعالیت استارت آپی و آشنایی با اصول کارآفرینی، به پشتوانه دانش مدیریتی کاربردی، و آشنایی با مفاهیم روز دنیا در زمینه تئوری و عملی مدیریت تجربه مشتری (CEM) و طراحی تجربه (XD) به پشتوانه علم برندینگ و تجربه عملیاتی و مهارت‌های لازم در زمینه های مختلف، نوید آن را می دهیم که با همکاری موثر و کارا، فرآیندی را در کسب و کار شما طراحی کنیم که به هدف غایی برد-برد-برد برای شما و مشتری شما و ما در کنارتان برسیم.

بنیانگذار کارابرند، دکتر حمیدرضا رضوی، بعنوان کارآفرین و هم‌بنیانگذار برند رنگ هنر استارت آپی موفق و رو به رشد در عرصه آموزش طراحی و نقاشی بصورت مجازی و با سابقه بیش از ۱۵ سال کار در حوزه تبلیغات و طراحی هویت بصری  با شرکتهای مختلف صنعتی به شرح زیر کار کرده است:

همکاری با جناب آقای دکتر الله وردی (استاد حوزه برندینگ) در پروژه های ماتریس در بانیک از جمله:

پروژه طراحی و تدوین برندبوک برای خانه فرهنگ خیام 

پروژه های نیمینگ یک شرکت ساختمانی و یک شرکت در حوزه تولید محصولات لبنی از شیر شتر 

پروژه های تحقیقاتی و پیشنهادی به شرکت های: مقداد آی تی – ابَر بازار 

تحقیقات بازار در زمینه وضعیت برنج در ایران

همکاری مشاوره ای در کنار دکتر الله وردی در آژانس تبلیغاتی ستاره شرقی برای تبلیغات شرکت های: شهرفرش – قابلمه های چدنی نالینو – ژله های ژلوس.

و پروژه هایی که بصورت کارمندی یا پارت تایمی یا پروژه ای افتخار همکاری داشته ام:

صنایع چوب رضوی با نشان RZgroup شامل طراحی هویت بصری و وبسایت

شرکت علوم سبز واحد اینترنت اشیا در تدوین بیزینس پلن محصول ردیابی با نام کاراکال در کنار آقای دکتر محمد خطیبی (استاد استراتژی)

آواپزشک (تجهیزات یکبارمصرف پزشکی – شامل ۲۲ محصول با کلیه کارهای تبلیغاتی و نمایشگاهی و هویت سازمانی به مدت ۵ سال)

کملیون (برند باتری)، تک درخت سبز صنعت (واردکننده و صادرکننده) – برندسازی و تبلیغات محصولات باتری و شارژر و لامپ و… و صادرات فرش های دستباف نفیس

تاپ سلکت (شرکت محصولات نفتی) – در طراحی کاتالوگ انگلیسی محصولات

صنایع چوب بلوط (سازه های دکوری با چوب و ام دی اف) در پروژه های دکوراسیون بیمارستان عرفان و…

پروژه نیمینگ در حوزه فشن و مد

در حوزه نشر با انتشارات حوض نقره، نشر شیدمهر

مجله ماهنامه بارفروش (در دو شماره بعنوان مدیر هنری و طراحی و لی آت)

موسسه کودک و صلح پایدار

مهر و روشنی (در حوزه روانشناسی)

شرکت بازرگانی شاهین گستر (حوزه بازرگانی و واردات)

تحقیقات بازار در زمینه باتری برای شرکت سانی بت

تحقیقات بازار برای استارت آپ دلیوری صبحانه در تهران با نام یمک

تحقیقات بازار اولیه برای فروشگاه اینترنتی بوجه

تحقیقات بازار برای اجناس اکسسوری زینتی با فروش اینترنتی

استودیو انیمیشن برفک (طراحی لوگو فیلم بدو رستم بدو – برنده بیش از ۱۵ جایزه بین المللی به کارگردانی حسین ملایمی)

رستوران دلمان (پروژه طراحی لوگو بر اساس هویت برند)

و…

بنیانگذار کارابرند (حمیدرضا رضوی) دانش آموخته دکترای مدیریت عالی کسب و کار (DBA) با گرایش برندینگ از موسسه تخصصی آموزش عالی مدیریت بهار با پیشینه ی مدیریت ارشد کسب و کار (MBA) با گرایش مدیریت هنری، فوق لیسانس نقاشی و لیسانس گرافیک است. وی به امید سهیم کردن دانش و مهارت و تجربه خود با دست اندرکاران کسب و کار و مدیرانی که در تلاش هستند تا برندی خوشنام و در خور تلاش خود خلق نمایند یا در بهبود تصویر برند خود به دنبال راه حل های خلاقانه هستند، این سامانه را راه اندازی کرده و به دنبال ساخت آینده با برنامه ی متناسب با برند شماست.

برای تحقق این امر با افراد گوناگون و حرفه ای در زمینه های تخصصی خود در حال همکاری بوده و به فراخور نیاز کار شما، تعامل همکاری اثربخش با تیم های حرفه ای را دارست. ما اینجا نیامدیم که برای شما هزینه بتراشیم! ما دوستانه به دنبال افزایش بهره وری سازمان شما هستیم تا از سود شما، ما نیز بهره مند شده و به فعالیت خود ببالیم. برای همین منظور، پس از تعیین جایگاه فعلی برند شما، بر اساس هویت و استراتژی برند، برنامه متناسب با سازمان شما را تدوین و پیاده سازی می نماییم.

تصویر درباره کارابرند
برنامه کسب و کار – برنامه بازاریابی – مدیریت کسب و کار –

برند شدن اتفاقی نیست و یک فرآیند برنامه ریزی شده است که نیاز است تمام ارکان درون و بیرون سازمان را در راستای ساخت این برند در ذهن مخاطبان خود همراه و همسو کنیم. در تحقق این امر نیاز است تا عوامل مختلف از کلان تا خُرد، از استراتژی و ساختار سازمانی، تا رفتار درون سازمانی با کارکنان و اجزا و فرایندهای تولید محصول یا فرآیندهای ارائه خدمات، برخورد با مشتری و رفع نیاز مشتری به بهترین نحو، ایجاد ارتباطات یکپارچه برندینگ و بازاریابی، با خلق هویت برند در همه ابعاد دیداری، شنیداری، کلامی، حسی و عاطفی با رعایت کمپین های موثر در راستای وعده برند، هماهنگ شوند تا تصویر برند، همسو با خواست شما، در ذهن مخاطب هدف شکل گیرد و ما هر آنچه در این زمینه نیاز است را متناسب با بودجه شما، در اختیارتان می گذاریم و با مشاوره اصولی و اجرای پروژه ای حرفه ای، به موفق شدن شما و برند شما می‌بالیم. 

error: Content is protected !!