خدمات بازاریابی و برندینگ

کارابرند هدایتگر جایگاه برند در بازار و ذهن مخاطب

ما در کارابرند، با رویکرد جامع به زنجیره جایگاه یابی برند، با علم و آگاهی به مباحث به روز برندینگ و بازاریابی، سعی داریم تا شما را در خلق برندی کارا و اثربخش برای استارت آپ ها و کسب و کارهای کوچک و متوسط (SME یا SMB) همچنین بهینه سازی و احیای برند فعلی شما برای کسب و کارهای موجود که به دنبال بهبود و تغییر موثر هستند با رویکردی خلاق و نوآور، با افزایش بهره‌وری از طریق برنامه ریزی بر اساس نیاز کسب و کار شما، یاری دهیم و موفقیت شما را افتخار خود کنیم.

مسیر خدمات کارابرند در 3 گام

ما در کارابرند، متعهد هستیم، تا با شیوه‌ای اصولی و کارا و اثربخش، متناسب با کسب و کار شما، ابتدا بررسی و تحلیل درستی داشته باشیم و سپس به تدوین برنامه مورد نیاز و اختصاصی برای شما بپردازیم و در اجرا و مدیریت برنامه تدوین شده شما را یاری دهیم. برای ما مهم است که راه حل های خلاقانه‌ی ما در راستای ارتقای سازمانی کسب و کار شما و عاملی برای بهبود وضعیت تصویر برند شما در ذهن مخاطبان شما باشد.

در این زمینه ما  با بهره گیری از علوم مختلف مدیریتی ابتدا وضعیت درون سازمانی شما را بررسی کرده، با ابزارهای اصولی بازاریابی، محیط و رقبای کسب و کار شما را تحلیل و با روش های تحقیق بازار و مخاطب شناسی، مخاطبان شما را دسته بندی کرده و مشخص می کنیم. سپس با تطبیق توانایی سازمان شما، در محیط فعلی و رقبای بالقوه و بالفعل، موقعیت یا پوزیشن فعلی شما را تعیین می کنیم و برای بهبود، تصحیح یا تغییر این موقعیت، با توجه به فرصت های موجود در محیط و نیازهای مشتریان شما و توانایی شرکت شما در تحقق این فرصت ها، به ایده های خلاقانه و راه حل های کارا می پردازیم.

نقطه تلاقی توانایی شما با فرصت های محیطی موجود در بازار کسب و کار شما کنار رقبایتان، و همسو بودن آنها با نیاز مشتری و ایده های قابل اجرا را نقطه ی تلاقی کارساز یا Clash Free می نامند که ما از این نقطه شروع کرده و سپس با کمک به شما در تدوین استراتژی های موثر برای رسیدن به این راه انتخابی، و تدوین استراتژی های بازاریابی و نقشه بازاریابی تا فروش، و با تدوین هویت برند به شیوه بصری و کلامی و حسی و فرهنگی، یک پلان کامل از مسیر پیش رو ارائه می دهیم.

در گام بعدی با همراهی شما در اجرای این نقشه، مانند یک معمار، نظارت در اجرای درست نقشه را خواهیم داشت. بنابراین با پذیرش هر پروژه، ما جزوی از خانواده ی سازمان شما می شویم و تا تحقق آفرینش برندِ متناسب و ایده آل شما، کنارتان هستیم. کشیدن نقشه برای رسیدن به موفقیت، هزینه نیست بلکه عاملی برای متمرکز کردن سرمایه و جلوگیری از هدررفت سرمایه است. با داشتن برنامه کاری و تدوین بهترین راه، سازمان خود را از سردرگمی نجات دهید و با فکری راحت به اجرا و تحقق رویاهای خود بپردازید. موفقیت در چند قدمی ست، ما برای کوتاه کردن راه با شیوه های اصولی و نه نیرنگ و ریاکاری به کمک شما آمده ایم و تحقق رویای شما، چشم انداز کاری ماست.

زنجیره جایگاه یابی برند

برندینگ شامل: حرکتی تیمی در فضای رقابتی سالم و در بازاری ست که نیاز مشتری را مرتفع می کند، که برای ارائه محصول (کالا یا خدمات) بایستی علاوه بر استراتژی و پلان موثر و داشتن مزیت رقابتی، با اتکا به مدیریت درست و هارمونی اعضای تیم و با هماهنگ کردن آمیخته بازاریابی، اقدام به ساخت هویت مفهومی با تمامی ابعاد آن (شخصیت برند، آرکیتایپ برند، موقعیت برند، تعهد برند، هویت کلامی، هویت حسی، هویت بصری و هویت رفتاری) کرد و در نهایت باعث شد تا تصویری منطبق با خواست ما، در ذهن مخاطب نیز شکل گیرد که سبب وفاداری و تعامل مشتری با کسب و کار ما و ادامه حیات شرکت شود. برای مطالعه تعریف برندینگ به زبان ساده به این مطلب مراجعه کنید.

در کارابرند، بر اساس مدلهای استاندارد و جهانی و با بنچمارک و یافتن Best Practice در صنعت و حرفه شما، برای برندینگ اقدامات لازم صورت می گیرد که بسته به نوع بیزینس و شرایط کسب و کار و میزان سرمایه در دسترس و اقدامات لازم و اهداف مورد نظر، بسیار منعطف بوده و بهینه می شود و بسیار بستگی به وضعیت موجود و وضعیت مطلوب مورد انتظار دارد که هر بخش را می تواند تغییر دهد.

همچنین می توانید به مطلب هویت برند مراجعه بفرمایید و روابط کامل خدمات مشاوره برندینگ را در یک نمودار بصورت واضح ملاحظه نمایید.

ما با طراحی کمپین های موثر با شیوه ارتباطات یکپارچه بازاریابی و با تعیین گایدلاین و یونیفرم های متناسب بصری و کلامی با شیوه های به روز برنامه ریزی و هدف گذاری، با توجه به بودجه و مخاطب و توقعی که از تصویرسازی برند در ذهن مخاطب دارید، به اجرای موارد بالا می پردازیم. تنها نکته ای که نباید فراموش کنیم این است که هر انتخابی بهایی دارد و تعادل بین سرعت، کیفیت  و هزینه،  رابطه ای دو دویی دارد، بنابراین اگر به دنبال سرعت و ارزانی باشیم احتمالا کیفیت را از دست می دهیم، و اگر به دنبال سرعت و کیفیت باشیم حتما گران خواهد بود، و اگر به دنبال کیفیت و ارزانی هستیم قطعا زمانبر خواهد شد و این سه عامل هیچگاه با حداکثر ویژگیهای خود نمی توانند باهم محقق شوند. بنابراین قاعده، ما روش اجرایی راه حل و نقشه راه را با توافق و توان شما ارائه خواهیم داد و در این مسیر سعی داریم بهترین خدمات را ارائه دهیم.

برای شروع یک تعامل سازنده و دریافت خدمات کارابرند در زمینه برنامه جامع زنجیره جایگاه یابی برند (برنامه برندینگ، برنامه بازاریابی و مهندسی فروش، برنامه کمپین تبلیغاتی) از طریق بخش تماس با ما اقدام نمایید.

error: Content is protected !!